Logo Top

Citelis Line

 
Nástup Citelisu svedčí o novom prístupe k vývoju vozidiel určených pre mestskú dopravu. Tento model je výsledkom snahy o dokonalý design, vytvorenie priateľského prostredia, spoľahlivosti a bezpečnosti.
Citelis je autobus, ktorý sa vyznačuje citlivým prístupom k životnému prostrediu, čo sa v praxi prejavuje nízkou hlučnosťou a zvýšenou ochranou atmosféry pred nežiadúcími emisiami.

Citelis

 
K modernému štýlu vozidla prispievai nové poňatie presklených plôch, ktoré boli zpracované tak, aby umožňovali lepšiu viditeľnosť a pôsobili odľahčeným dojmom. Vnútorná architektúra vozu bola koncipovaná tak, aby cestujúcim umožnila naprostú voľnosť pohybu. Pohodlie a priateľská atmosféra sú umocnené výbavou strechy, dvojito prehnutými prídržnými tyčami, deliacimi priečkami, ktoré upútajú svojim vysoko moderným designom a esteticky prevedenými pohodlnými sedačkami. Celkový dojem ešte doplňujú zaoblené tvary interiéru.
 
Tento model poskytuje možnosť vybaviť vozidlo tak, aby bolo úplne prístupné i pre osoby so sníženou pohyblivosťou. Bolo odstránené stúpanie a klesanie podlahy, vozidlo je vybavené nájazdovou rampou pre invalidných cestujúcich a funkciou nakláňania k strane pri zastavení.
 
©2007 Corex s.r.o.