Logo Top

Crossway LE

 
Nový interiér navodzuje pocit harmónie a vyváženosti. Dokonale zladené farby podlahových krytin, design obloženia bočných stien a stropu, nový tvar stĺpikov a madiel, nová koncepcia strechy a celkom nové riešenie úložného priestoru na batožinu patrí k prvkom, ktoré úplne zmenili celkový vzhľad tohoto autobusu.
 
Crossway
 
Cestovanie s novým autobusom Crossway je pre cestujúcich príjemným prekvapením. Vozidlo je vybavené ergonomickými sedadlami, ktoré majú novú koncepciu, do operadiel bolo zapustené držadlo pre ľahší presun v uličke.
 
Zaručený je samozrejme i tepelný komfort - Crossway je i v sériovej verzii vybavený samostatne programovateľným nezávislým kúrením.
Linkový autobus Crossway kladie dôraz predovšetkým na bezpečnosť. Preto bol Crossway koncipovaný, rovnako ako celý výrobkový rad Irisbusu, v súlade s najprísnejšími európskymi normami. Na exponovaných miestach je vybavený trojbodovými bezpečnostnými pásmi, ostatné sedadlá cestujúcich sú vybavené dvojbodovými bezpečnostnými pásmi.
 
Antikorózna ochrana karosérie linkového vozidla Crossway spočíva v spojení chromového povrchu a namáčaní v kataforéze.
Úplne nový je i interiér vozidla, který navodzuje pocit harmonie a vyváženosti, a to predovšetkým vďaka dokonalej prepracovanosti každého detailu. Dokonale zladené sú farby podlahových krytín, design obložení bočných stien a stropu, nový tvar stĺpikov a madiel, nová koncepcia strechy a zcela nové riešenie úložného priestoru pre batožinu.
 
Veľmi dôležité je samozrejme pohodlie vodiča. Vozidlo je vybavené radiacou pákou s pneumatickým posilovaním (na prianie zákazníka je dodávaná automatická prevodovka). Vodič má k dispozícii v sériovej ponuke tiež široké zpetné zrkadlo s rozšířeným uhlom videnia, doplňujúci úložný priestor na bočnom pulte, odnímateľný nosič batožiny, ventilátory zabudované do palubnej dosky, ukazovatele vonkajšej teploty a slnečnú clonu.

 

 
©2007 Corex s.r.o.