Logo Top

Aktuálna ponuka vozidiel na sklade :

- Arway -

- Daily -

 

 

Mestské autobusy

Model mestského autobusu Citelis je výsledkom snahy o dokonalý design, vytvorenie priateľského prostredia, spoľahlivosti a bezpečnosti.
Citelis je ponúkaný v niekoľkých prevedeniach: 12m s dieselovým motorom, 12m s plynovým motorom CNG na stlačený zemný plyn, v kĺbovom provedení 18 m s dieselovým motorom a v kĺbovom provedení 18 m s plynovým pohonom na stlačený zemný plyn.

Mezimestské autobusy

Novinkou v kategorii mezimestských autobusov je CROSSWAY, který je určený pre linkovú dopravu. Nový autobus Crossway se vyrába v niekoľkých dĺžkach - 10.6 m, 12m a 12.8m. Je splnením vysokých nárokov na koncepciu a vďaka ergonomickým vlastnostiam se v ňom cestujúci i vodiči cítia vždy pohodlne. Ponuku mezimestských autobusov dopĺňa Arway v dĺžke 12m a 12,8m. Minimálne zriaďovacie a prevádzkové náklady ponúka Midway 9,7m.

Minibusy

Tento druh dopravného prostriedku je vítaný zákazníkmi predovšetkým pre schopnosť ekonomickejšej prepravy menšieho počtu osôb, ale pritom v pohodlí a bezpečne. Na bázi v Európe veľmi obľúbených malých úžitkových vozidiel Iveco Daily tak vznikly modifikácie určené na prepravu cestujúcich.

Turistické autobusy

Novinkou v rade turistických autobusov je luxusný zájazdový autobus DOMINO, který je určený aj pre nejnáročnejších cestujúcich. Vysokou úrovňou komfortu pre cestujúcich i vodičov sa vyznačuje EVADYS. K preprave menších skupín do 38 osôb je určený MIDYS 9.7M. Výrobkovoú radu turistických autobusov dopĺňa PROXYS, který je určený predovšetkým pre výlety na krátke vzdialenosti.
 
 
©2007 Corex s.r.o.